16 vjeçarja shqiptare çmend jurinë zviceriane (VIDEO)

Kjo është Lorena Beadini, një vajzë vetëm 16 vjeçe por super e talentuar që po konkurron në ‘The Voice of Switzerland.’

Lorena ka kënduar “All About That Bas” dhe ia ka dalë të kthejë të gjithë anëtarët e jurisë por shqiptarja në fund zgjodhi DJ Antoine.

Mbetet për t’u parë se si do të shkojë rrugëtimi i saj në spektaklin e talenteve. ne do jemi këtu për ta ndjekur dhe mbështetur.