Arsenali dhe Evertoni – Drejtpërdrejt (Livee)

Arsenali dhe Evertoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Topçinjtë janë nikoqir të Evertonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Ligën Premier, takim i cili zhvillohet në Emirates nga ora 17:30.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Evertonit, që do të zhvillohet në stadiumin ‘Emirates’.

Nga minuta e parë janë hedhur sërish në fushë shqiptarët, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Për Xhakën ishte e ditur gjithmonë që është i padiskutueshëm për Mikel Artetën, por dalëngadalë edhe qendërmbrojtësi, Mustafi, po i tregon legjendës së Topçinjve se është kritikuar pak si shumë pa meritë dhe se meriton më shumë respekt.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen