Arsenali dhe Watfordi – Drejtpërdrejt LIVE

Arsenali është nikoqir i Watfordit në ndeshjen e fundit të sezonit 2019/2020 në Ligën Premier.

Topçinjtë nuk kanë ndonjë objektiv për këtë takim, duke qenë se ndodhen larg zonës evropiane, teksa mbijetesën e kanë siguruar qëmoti.

Watfordi është në zonën e rrezikut me pikë të barabarta me Aston Villan që ndodhet një vend më lart, prandaj do të përpiqet të sigurojë pikë maksimale.

Trajnerët Mikel Arteta dhe Hayden Mullins i kanë përgatitur formacionet për këtë takim.

Shiko ketu ndeshjen LIVE