Arsenali dhe West Ham – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – West Ham, në kuadër të xhiros së dytë në Ligën Premier.

Arsenal luan për herë të parë këtë edicion në shtëpinë e vet, kur përballë ka skuadrën e West Ham, ndërsa në ndeshjen e parë kanë marr tri pikë .

‘Gunners’ janë favoritët në letër për tri pikët në këtë takim, por asgjë nuk është e lehtë ndaj një kundërshtari si West Ham.

Nga minuta e parë për Arsenalin luan, Granit Xhaka, ndërsa në sulm do të jenë Auba, Willian, Lacazette dhe Saka.

Ndeshja mes Arsenal dhe West Ham luhet me fillim nga ora 21:00.

Arsenal: Leno, Bellerin, Gabriel, Holding, Tierney, Xhaka, Willian, Ceballos, Saka, Aubameyang dhe Lacazette.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE