Asistimi magjik prej 45 metrash i Iniestas, që u bë hit në internet (VIDEO)

Andres Iniesta ka dhuruar spektakël në Japoni gjatë ndeshjes që Vissel Kobe i tij ka luajtur në Champions Leaguen aziatike kundër Johor DT.

Ish-ylli i Bacelonës ka qenë autor i një pasimi magjik prej 45 metrash që ka mrekulluar të pranishmit dhe që ka çuar te goli i parë i vendasve.