Aston Villa dhe Manchester City (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Aston Villa dhe Manchester City e vlefshme për finalen e Carabao Cup.

Kampioni në fuqi i këtij turneu, Man City kërkon të rrëmbejë trofeun e parë këtë edicion ashtu sikurse edhe kundërshtari.

Të dyja ekipet vijnë me ekipet e tyre të plota, ku nuk veçohen mungesa të rëndësishme.

Ndeshja nis në orën 17:30, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja klubeve.

Linku 1 Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 Shiko ketu ndeshjen