Atalanta dhe Inieri – Drejtpërdrejt LIVE

Atalanta dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazurrët janë mysafirë të Atalantas në ndeshjen e vlefshme për javën e fundit apo të 38-të në Serie A, takim që zhvillohet në Atleti Azzurri d’Italia nga ora 20:45.

Ekipi i Antonio Contes vjen në këtë ndeshje me një formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe shpreson në rezultat pozitiv për ta mbyllur më lartë se Atalanta.

Edhe ekipi i Gian Piero Gasperinit është në formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe një fitore ndaj Interit do t’i qonte ata në pozitën e dytë.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacione të ekuilibruara në tentim për të mos e humbur ndeshjen.

Shiko ketu ndeshjen LIVE