Athletic Bilbao dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet e çerekfinales së fundit të Kupës së Mbretit në mes të Athletic Bilbao dhe Barcelona

Barcelona do të këtë punë të vështirë sonte në Bilbao ku do të përballet me skuadrën baske.

Për këtë trajneri Setien ka zgjedhur ekipin e tij më të mirë në përballje.

Edhe kësaj radhe në sulm Setien ka startuar me Messi e Ansu Fati por pa Griezmann i cili është në bankën rezervë.

Mesfusha i është besuar Busquets, De Jong dhe Rakiticit.

Edhe skuadra e Bilbaos ka startuar me lojtarët më të mirë të saj dhe vendasit synojnë që ta shfrytëzojnë formën jo të mirë të Barcelonës për të kaluar tutje në garën e dytë më të rëndësishme në Spanjë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen