Barcelona dhe Elche – Drejtpërdrejt LIVE

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Elche.

Klubi i Barcelonës sot nga ora 19:00 do të luaj miqësoren e radhës, apo siç quhet ndeshja për trofeun “Johan Gamper”.

Ky trofe nuk është zyrtar dhe nuk ka ndonjë peshë, zakonisht zhvillohet para fillimit të sezonit nga klubi katalunas.

Barcelona ka ftuar skuadrën e Elche për ndeshjen tradicionale për trofeun Joan Gamper.

Katalanët do të zbresin në fushë kundër Elche me fillim nga ora 19:00, në ‘Camp Nou’.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE