Barcelona dhe Leganes – Drejtpërdrejt (Livee)

Barcelona do ta pres Leganesin në kuadër të Kupës së Mbretit, ku fitoja vlen për kalim në fazën çerekfinale.

Trajneri Quique Setien nuk ka rrezikuar duke vendosur më të mirët në fushë.

Në portë është Marc-Andre ter Stegen. Në sulm do të jenë dyshja Lionel Messi dhe Antoine Griezmann, ndërsa edhe mesfusha është e kompletuar.

Ansu Fati kthehet të luajë nga minuta e parë. Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, De Jong, Busquets, Vidal, Messi, Fati, Griezmann.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen