Barcelona dhe Levante – Drejtpërdrejt (Livee)

Barcelona do të jetë nikoqir i Levantes për përballjen në kuadër të javës së 22-të në La Liga.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 21:00 në Camp Nou.

Quique Setien në këtë takim do të jetë pa lojtarët si Ousmane Dembele, Neto, Luis Suarez dhe Arturo Vidal që janë të lënduar.

Në anën tjetër, mysafirët nuk mund të llogarisin në Rober që po ashtu është i lënduar.

Formacioni i Barcelonës: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Sergio Busquets, Rakitic, De Jong, Messi, Ansu Fati dhe Griezmanni.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen