Barcelona dhe Osasuna – Drejtpërdrejt LIVE

Barcelona do të luajë në shtëpi ndaj Osasaunas, ndeshje e vlefshme për javën e 37-të të La Ligas.

Katalunasit duhet ta fitojnë këtë ndeshje, por për të mbetur në garë për titull, shpresojnë në gabimin e Real Madridit.

Kjo pasi Barcelona ka 79 pikë, katër më pak se Real Madridi.

Trajneri Quique Setien për këtë ndeshja ka zgjedhur në sulm emra si Lionel Messi, ndërsa pas tij do të jenë Braithwaite e Ansu Fati.

Në anën tjetër Osasuna do të luajë me Adrian Lopez dhe Jose Arnaiz.

Ndeshja zhvillohet në Camp Nou dhe fillon në ora 21:00.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Junior, Rakitic, Riqui, Sergi Roberto, Messi, Braithwaite dhe Ansu Fati.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE