Barcelona dhe Villarreali – Drejtpërdrejt LIVE

Barcelona zhvillon ndeshjen e parë të edicionit të ri në La Liga, ndërsa përballë e ka Villarrealin.

Katalunasit nuk e kanë zhvilluar akoma asnjë ndeshje kampionale këtë sezon, edhe pse disa prej ekipeve tashmë i kanë zhvilluar nga tri takime.

Villarreali ka luajtur në dy ndeshje dhe ka regjistruar një fitore dhe një barazim, ndërsa kjo është sfida e tretë.

Trajneri i ri i Blaugranëve, Ronald Koeman, do ta vë në lojë formacionin e tij të parë përballë taktikave të Unai Emery.

Formacioni i Barcelonës: Neto, Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Jordi Alba, De Jong, Busquets, Messi, Coutinho, Ansu Fati, Griezmann.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE