Barcelona kalon në epërsi kundër Real Sociedadit (Video)

Barcelona kalon ne epersi kunder Real Sociedadit. Barcelona e ka fituar nje penallti ne minutat e fundit te ndeshjes kunder Real Sociedad. Messi shenon dhe e kalon ne epersi Barcen.