Bayer Leverkusen dhe Borussia Dortmund – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayer Leverkusen dhe Borussia Dortmund.

Dortmund luan në udhëtim te skuadra e Leverkusen, në kuadër të xhiros së 21-të në Bundesliga.

‘Verdhezinjt’ synojnë fitoren kundër ‘Aspirinëve’, për të vazhduar presionin mbi liderët e tabelës.

Ndeshja mes dy skuadrave cilësohet si kryendeshja e javës në Bundesliga, dhe luhet me fillim nga ora 18:30.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen