Bayer Leverkuseni dhe Rangers – Drejtpërdrejt LIVE

Ndërkohë, prej orës 18:55 do të zhvillohet edhe takimi mes Bayer Leverkusenit dhe Rangersit.

Klubi gjerman kishte fituar me shifrat 3:1 në ndeshjen e parë në Skoci.

Formacionet zyrtare:

Bayer Leverkusen: Hradecky, Wirtz, Sinkgraven, Tapsoba, Aranguiz, L. Bender, S. Bender, Diaby, Palacios, Havertz, Volland.

Shiko ketu ndeshjen LIVE