Bayern Munich dhe Hoffenheim – Drejtpërdrejt (Livee)

Bayern Munich do të jetë nikoqir i Hoffenheimit për përballjen në kuadër të DFB Pokal.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 20:45 në stadiumin Allianz Arena.

Bavarezët për këtë takim nuk mund të llogarisin në lojtarët si, Kingsley Coman, Javier Martinez, Ivan Perisic dhe Niklas Sule, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, mysafirët do të jenë pa Oliver Baumann dhe Dennis Geiger që po ashtu janë të lënduar.

Formacioni i Bayern Munichut: Neuer, Pavard, Lewandowski, Coutinho, Boateng, Davies, Gnabry, Tolisso, Muller, Alaba, Kimmich.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen