Borussia Dortmund dhe Kolni – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Borussia Dortmund dhe Koln.

Dortmund luan para tifozëve të vet, kundër Koln, në kuadër të xhiros së 19-të në Bundesliga.

Në ‘Signal Iduna Park’, Dortmund luan për tri pikët, për të shtuar presionin te liderët e tabelës.

Ndeshja mes Dortmund dhe Koln do të luhet sonte, me fillim nga ora 20:30.

Borussia Dortmund gjendet ne vendin e 4 ne tabel, me 33 pike te grumbulluara.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen