Brescia dhe Milani – Drejtpërdrejt (Livee)

Xhiroja e 21-të e Serie A e gjen Milanin në udhëtim te skuadra e Brescia.

Me Zlatan Ibrahimovicin në formacion, Milani ka nisur të këndellet dhe skuadra e Stefano Piolit do të tentojë t’i marrë tri pikë të tjera sonte në udhëtim te Brescia.

Ndeshja mes Brescia dhe Milan do të luhet me fillim nga ora 20:45. Brescia futet në këtë ndeshje pa Mario Balotellin, ndërsa në sulm do të jetë Aye.

Në anën tjetër Milani vazhdon t’i besoj dyshes Leao dhe Ibrahimovic.

Milan: G Donnarumma, Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Castillejo, Kessie, Bennacer, Calhanoglu, Leao, Ibrahimovic.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen