Brescia dhe Roma – Drejtpërdrejt LIVE

Roma është në kërkim të vendin të pestë që dërgon në Ligën Evropës, ndërsa Brescia kërkon një fitore që do t’i mbante gjallë shpresat për mbijestë.

Roma që ka 51 pikë, ndiqet nga Napoli dhe Milan dhe fitorja do të thotë shumë për kryeqytetasit.

Në anën tjetër Brescia është në vendin e parafundit me 21 pikë dhe pak gjasa për mbijetesë, kur kanë mbetur edhe shtatë ndeshje.

Fonseca për këtë ndeshja ka vendosur të startojë me Nicola Kalinic në sulm.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen