Cagliari dhe Milani – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Cagliarit dhe Milanit.

Pavarësisht se Stefano Pioli tha se ai do të vendosë kur ta fusë në lojë nga fillimi Zlatan Ibrahimovicin dhe se për momentin nuk është gati, ka ndodhur e kundërta.

Emri e ka bërë të vetën dhe Ibrahimovic sot luan nga minuta e parë kundër Cagliarit, sfidë që starton nga ora 15:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen