Chelsea dhe Evertoni – Drejtpërdrejt (Livee)

Chelsea dhe Evertoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Blutë janë nikoqir të Toffes në takimin e vlefshëm për javën e 29-të në Ligën Premier, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në Stamford Bridge.

Ekipi i drejtuar nga Frank Lampard vjen nga një formë e luhatshme, por synon fitoren për të mbetur në pozitën e katërt që i dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ndërkohe, ekipi i Carlo Ancelottit gjithashtu është në formë të luhatshme, por kërkon rezultat pozitiv për të mbetur në garë për një pozitë në garat evropiane.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me ekipet më të mirë të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen