Chelsea dhe Norwichi – Drejtpërdrejt LIVE

Chelsea do të jetë nikoqir i Norwich Cityt për takimin që zhvillohet në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për sfidën që fillon në ora 21:15 në stadiumin ‘Stamford Bridge’.

Frank Lampard për këtë ballafaqim do të jetë pa lojtarët si, N’Golo Kante dhe Billy Gilmour, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, mysafirët nuk mund të llogarisin në Samuel Byram, Grant Hanley, Christoph Zimmermann e Moritz Leitner, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni i Chelseat: Arrizabalaga, Azpilicueta, Rudiger, Zouma, Alonso, Loftus-Cheek, Jorginho, Kovacic, Willian, Giroud, Pulisic.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE