Chelsea dhe Watfordi – Drejtpërdrejt LIVE

Chelsea dhe Watfordi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Blutë e Londrës janë nikoqir të rivalit lokal në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në Ligën Premier, takim që zhvillohet në Stamford Bridge nga ora 21:00.

Ekipi i Frank Lampard vjen nga një humbje befasuese nga West Hami dhe synon t’i kthehet fitores për ta kthyer pozitën e katërt të marrë nga Manchester Unitedi.

Në anën tjetër, Watfordi synon rezultat pozitiv nga ky udhëtim i vështirë për të mos rënë në pozitat që e shpien nga Championship.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Chelsea: Kepa, James, Christensen, Zouma, Azpilicueta, Kante, Barkley, Mount, Willian, Pulisic, Giroud.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE