Club Brugge dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Club Brugge dhe Manchester United.

United është duke pasur një sezon me luhatje dhe objektivi i ‘Djajve të Kuq’ për të shpëtuar gjithçka është pikërisht Eruopa League, garë në të cilën triumfoi Jose Mourinho me këtë skuadër në vitin 2017.

Solskjaer ka lënë në stol blerjen e re, Fernandesin, po ashtu edhe Wan-Bissakan e Jamesin.

Club Brugge do të jetë nikoqir i Manchester United në ndeshjen e parë të 1/16 e finales në Ligën e Evropës.

Gjiganti belg do të tentoj që të marrë një rezultat pozitiv ndaj kampionëve të shumëfishtë të Anglisë.

Në anën tjetër Djajtë e Kuq kanë udhëtuar drejt Belgjikës me qëllimin e vetëm që mos të mposhtën. Dy skuadrat kanë mungesa të mëdha me lojtarët e lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen