Crystal Palace dhe Chelsea – Drejtpërdrejt LIVE

Chelsea do të kërkojë të vazhdojë me fitore në Ligën Premier, ku kësaj radhe do të takohet me Crystal Palace si mysafirë.

Blutë e Londrës kërkojnë që ta mbajnë pozitën e katërt që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ata aktualisht kanë 57 pikë, dy më shumë se Manchester United që janë në vendin e pestë.

Për këtë ndeshje Frank Lampard ka në sulm emra si Mount, Willian, Pulisic dhe Giroud.

Në anën tjetër në sulm do të luajnë Benteke dhe Zaha.

Chelsea: Kepa, James, Zouma, Christensen, Azpilicueta, Gilmour, Barkley, Mount, Willian, Pulisic, Giroud.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE