Crystal Palace dhe Manchester United – Drejtpërdrejt LIVE

Manchester Unitedi është mysafir i Crystal Palace në ndeshjen e xhiros së 36-të në kampionatin anglez të futbollit.

Djajtë e Kuq kanë nevojë për pikë në mënyrë që të barazohen me pikë me Leicester Cityn në garën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Nga ana tjetër, Crystal Palace është në pozitë të mirë dhe larg zonës së rënies nga liga.

Trajnerët Roy Hodgson dhe Ole Gunnar Solskjaer i kanë përgatitur formacionet e tyre për këtë takim.

Formacioni startues i Manchester United: De Gea, Wan Bissaka, Maguire, Lindelof, Fosu Mensah, Matic, Paul Pogba, Bruno Fernandes, Marcus Rashford, Greenwood, Anthony Martial.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE