Danimarka dhe Anglia – Drejtpërdrejt LIVE

Anglia më shumë probleme pritet që të përballet me Danimarkën sonte në kuadër të Grupit 2 të Ligës A te Kombeve

Skuadra e Gareth Southgate u përballë me një skandal në Islandë, kurse sonte ai ka startuar me një grup tjetër të lojtarëve në Danimarkë.

Sterling, Kane e Sancho kanë startuar në vijën e sulmit për anglezët derisa shihen disa ndryshime në mesfushë.

Në anën tjetër danezët nuk kanë ndryshuar shumë nga ndeshja e parë dhe në sulm përsëri janë treshja e njohur sulmuese, Poulsen, Dolberg e Braithwaite.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE