Eintracht Frankfurti dhe Borussia Monchengladbach – (Drejtpërdrejt – LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Eintracht Frankfurti dhe Borussia Monchengladbach.

Eintracht Frankfurt luan në shtëpinë e vet, në ndeshjen e parë pas rikthimit nga pandemia.

Borussia Monchengladbach është skuadra vizitore dhe në letër mund të shihet si favorite.

Kontesti për tri pikët pritet të jetë tejet interesant, në ndeshjen që fillon në ora 18:30.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen