Fenerbahce dhe Trabzonspor – Drejtpërdrejt LIVE

Fenerbahce do ta pres në shtëpi Trabzonsporin në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Kupës së Turqisë.

Ndeshja e parë ishte fituar nga Trabzonspor me rezultat 2-1 ku golin e vetëm për Fenerin e kishte shënuar Vedat Muriqi.

Ky gol ka qenë shpresëdhënës për Fenerin që kërkon fitore për të kaluar në finale.

Nga minuta e parë në fushë do të jetë sulmuesi ynë Vedat Muriqi, i cili do të përkrahet nga Rodrigues.

Ndeshja fillon në ora 19:45 dhe zhvillohet në “Ülker Stadyumu” në Stamboll.

LINKU 1 – SHIKO KETU NDESHJEN