Fenerbahces dhe Istanbul Basaksehir – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fenerbahces dhe Istanbul Basaksehir.

Nga minuta e parë në këtë takim sonte do të zbresë edhe sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi.

25-vjecari po shijon një sezon fantastik. 11 gola në 17 paraqitje në Superligë dhe katër asiste, Vedati do të tentojnë t’i ndryshojë këtë shifra fantastike.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen