Formula 1 – Çmimi i madh i Spanjës – LIVE

Lewis Hamilton (GBR) Mercedes-AMG F1 W09 EQ Power+ leads at the start of the race at Formula One World Championship, Rd5, Spanish Grand Prix, Race, Barcelona, Spain, Sunday 13 May 2018.

Lewis Hamilton do të niset i pari duke lënë pas shokun e skuadrës Bottas dhe pilotin e Red Bull Max Verstappen ne Çmimin e madh te Spanjës.

Shiko ketu Formula 1 LIVE