Fortuna Dusseldorf dhe Borussia Dortmundi – LIVEE

Fortuna Dusseldorf dhe Borussia Dortmundi kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 31-të në Bundesliga.

Ndeshja që fillon në ora 15:30, do të zhvillohet në stadiumin “Merkur Spiel-Arena”.

Dusseldorf do të jetë në këtë takim pa lojtarët si, Barkok, Bodzek, Fink dhe Stffen, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Dortmundi nuk mund të llogarisë në lojtarët si, Mahmoud Dahoud, Nico Schulz dhe Dan-Axel Zagadou, që po ashtu janë të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen