Freiburgu dhe Werder Bremeni – Live

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen.

Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar.

Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen kundër Freiburgut.

Werder është në zonën e rrezikshme dhe rrezikon rënien në Bundesliga 2, andaj sot u duhet patjetër fitorja.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen