Futbollisti i Interit nuk shënon pa portier (VIDEO)

Një nga huqjet më të mëdha në futboll i adresohet futbollistit të Interit.

Mesfushori zikaltër, Gagliardini nuk ka mundur të shënoj pa portier dhe një metër larg portës.

Ai goditi shtyllën kur më lehtë e kishte të shënonte se të gabohej.