Futbollisti shqiptar pi birrë gjatë ndeshjes (Foto)

Futbolli shqiptar prodhon shpesh skena të pazakonta, ndërsa kësaj here vjen një situatë sa e çuditshme, aq edhe komike.

Episodi është regjistruar në ndeshjen mes Memaliajit dhe Këlcyrës, e cila përfundoi me rezultan e bardhë 0-0.

Një lojtar i Këlcyrës pi birrë në pushimin e takimit.

Foto e pazakontë është shkrepur dhe është publikuar nga vetë faqja e Këlcyrës në rrjetet sociale.