Galatasaray dhe Besiktasi – Drejtpërdrejt (Livee)

Sot (e diele) do të zhvillohet derbi turk mes Galatasaray e Besiktas, e vlefshme për xhiron e 26-të në Superligën Turke.

Besiktas dhe Galatasaray kanë publikuar formacionet zyrtare. Besiktas dhe Galatasaray do të përballen në kuadër të Superligës se Turqisë.

Derbi që do të startoj në ora 17:00, do të zhvillohet pa shikues.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen