Genclerbirligi dhe Fenerbahce – Drejtpërdrejt LIVE

Fenerbahce do të luajë në udhëtim te Genclerbirligi në kuadër të ligës turke.

Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, do të luajë nga minuta e parë për Fenerbahcen. Ndeshja do të fillojë në orën 17:30.

Fenerbahce: Altay, Falette, Hasan Ali, Dirar, Deniz, Gustavo, Jailson, Tolgay, Ozan, Ferdi dhe Muriqi.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE