Genoa dhe Interi – Drejtpërdrejt LIVE

Genoa dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët janë mysafir të Genoas në ndeshjen e vlefshme për javën e 36-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 19:30 në Marassi.

Ekipi i Antonio Contes vjen nga dy barazime në dy ndeshjet e fundit në kampionat dhe synon t’i kthehet fitores për ta kthyer pozitën e dytë në tabelë.

Në anën tjetër, vendasit e Genoas vijnë nga një formë e mirë me dy fitore radhazi dhe synojnë të vazhdojnë serinë pozitive edhe ndaj Interit.

Trajnerët e dy skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Inter: Handanovic, Skriniar, Ranocchia, Godin, Moses, Brozovic, Gagliardini, Biraghi, Eriksen, Lukaku, Lautaro Martinez.

Shiko ketu ndeshjen LIVE