Gent dhe Roma – Drejtpërdrejt (Live)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e dytë në Europa League mes Gentit dhe Romës.

Klubi italian e ka fituar takimin e parë me rezultat minimal 1-0, çka do të thotë që sfida është ende e hapur.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:55 në “Ghelamco Arena”.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen