Goli i Erling Haaland kundër Frankfurtit (VIDEO)

Dortmundi ka gjetur dhe golin e tretë me të zakonshmin Erling Haaland. Sulmuesi i ri shfrytëzoi mirë një aksion përfekt të ekipit të tij me Sanchon dhe Achraf Hakimin.

Mbrojtësi pasoi në qendër për norvegjezin që nuk e kishte të vështirë të
dërgonte topin në rrjetë.