Hoffenheimi dhe Bayern Munich – Drejtpërdrejt (Livee)

Bayern Munich do të jetë mysafirë i Hoffenheim në kuadër të javës së 24-të në Bundesliga.

Kryesuesit e kampionatit janë duke kaluar nëpër një formë mjaftë të mirë dhe synojnë pikët e plota edhe në këtë takim.

Në anën tjetër vendasit kanë pësuar dy humbje dhe kanë marrë një barazim në tri takimet e fundit.

Bayerni synon të hakmerret ndaj Hoffenheimit që e kishte mposhtur në Allianz Arena në ndeshjen e parë 1-2.

Tanimë dy ekipet kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Bayern Munich: Neuer, Pavard, Alaba, Boateng, Davies, Kimmich, Thiago, Muller, Gnabry, Coutinho, Zirkzee.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen