Interi dhe Bologna – Drejtpërdrejt LIVE

Interi është nikoqir i Bolognas në ndeshjen e xhiros së 30-të të kampionatit italian të futbollit.

Nerazzurrët do të angazhohen për ta ruajtur një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve në javët e mbetura të Serie A, duke qenë se janë shumë prapa në garën për titull.

Bologna, nga ana tjetër, është në zonë të sigurt dhe ndodhet larg rrezikut për të rënë nga liga, derisa edhe vendet që dërgojnë në Evropë ndodhen larg.

Trajnerët Antonio Conte dhe Sinisa Mihajlovic i kanë gati formacionet e tyre për këtë përballje.

Formacioni i Interit: Handanovic, D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni, Candreva, Brozovic, Gagliardini, Young, Eriksen, Lukaku dhe Lautaro.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE