Interi dhe Brescia – Drejtpërdrejt LIVE

Interi dhe Brescia kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët e presin Brescian në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të në Serie A, takim që zhvillohet në stadiumin Giuseppe Meazza nga ora 19:30.

Ekipi i Antonio Contes vjen nga fitorja ndaj Parmas dhe synon fitoren e radhës për të mbetur në garë për titull në Serie A.

Në anën tjetër, mysafirët kanë dy barazime radhazi dhe do të tentojnë rezultat pozitiv edhe nga ky udhëtim i vështirë.

Conte ka vendosur të bëjë rotacion, ndërsa trajneri i Brescias ka vendosur të startojë me formacionin më të mirë të mundshëm.

Inter: Handanovic, D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni, Moses, Barella, Borja Valero, Gagliardini, Young, Lautaro Martinez, Alexis Sanchez.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE