Interi dhe Fiorentina – Drejtpërdrejt LIVE

Interi dhe Fiorentina kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët janë nikoqir të klubit Viola në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Serie A, takim që zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 21:45.

Ekipi i Antonio Contes vjen në këtë ndeshje pas dy fitoreve dhe një barazimi në tri ndeshjet e fundit dhe pret t’i kthehet fitores në ndeshjen në shtëpi.

Në anën tjetër, Fiorentina ka një barazim dhe dy fitore radhazi në tri ndeshjet e fundit dhe synon një tjetër rezultat pozitiv nga ky udhëtim.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me disa ndryshime në formacionet titullare.

Inter: Handanovic, D’Ambrosio, De Vrij, Godin, Candreva, Gagliardini, Barella, Young, Eriksen, Sanchez, Lukaku.

Shiko ketu ndeshjen LIVE