Interi dhe Lodogoretsi – Drejtpërdrejt (Live)

Interi dhe Lodogoretsi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës.

Nerazzurrët janë nikoqir të skuadrës bullgare në takimin kthyes që do të zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 21:00.

Skuadra e Antonio Contes ka fituar me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë në udhëtim dhe pret të sigurojë kalimin në fazën tjetër.

Në anën tjetër, mysafirët do të tentojnë befasinë në këtë ndeshje edhe pse diçka e tillë do të jetë e vështirë.

Trajneri Conte ka vendosur të bëjë disa ndryshime për këtë ndeshje, në anën tjetër trajneri mysafir starton me ekipin më të mirë të mundshëm.

Inter: Padelli, D’Ambrosio, Ranocchia, Godin, Moses, Barella, Borja Valero, Eriksen, Biraghi, R Lukaku, Alexis Sanchez.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen