James Rodriguez debuton me Supergol në Premier League (VIDEO)

Evertoni e ka përmbysur WBA-në dhe po fiton 2-1. Gol në këtë takim ka shënuar edhe i transferuari nga Real Madridi, James Rodriguez.

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 45’, një gol shumë të bukur nga distanca.