Juventusi dhe Lazio – Drejtpërdrejt LIVE

Juventusi do të jetë nikoqir i Lazio për takimin që zhvillohet në kuadër të javës së 34-të në Serie A.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për sfidën që luhet në “Allianz Stadium” nga ora 21:45.

Për këtë ballafaqim, Maurizio Sarri do të jetë pa, Federico Bernandeschin që ka plotësua numrin e kartonëve të verdhë dhe Giorgio Chiellini, Mattia de Sciglio e Sami Khedira që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Lazio nuk mund të llogarisë në, Joaquin Correa, Lucas Leiva, Stefan Lulic dhe Marusic, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni i Juventusit: Szczesny, Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro, Ramsey, Bentancur, Rabiot, Douglas Costa, Higuain, Ronaldo.

Shiko ketu ndeshjen LIVE