Juventusi dhe Torino – Drejtpërdrejt LIVE

Juventusi dhe Torino kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Zonja e Vjetër është nikoqire e rivalit të madh lokal, Torinos, në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të në Serie A, takim që zhvillohet në Allianz Stadium nga ora 17:15.

Bianconerët vijnë në këtë ndeshje pas tri fitoreve radhazi pas rikthimit të futbollit në Serie A dhe duan fitoren e radhës për t’iu ofruar edhe më shumë titullit.

Në anën tjetër, Torino ka dy humbje radhazi dhe synojnë t’i kthehen rezultateve pozitive për të mos rrezikuar rënien nga kategoria.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Juventus: Buffon, Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Danilo, Bentancur, Pjanic, Rabiot, Bernardeschi, Dybala, Ronaldo.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen – LIVE