Kasimpasa dhe Fenerbahce – Drejtpërdrejt LIVE

Vedat Muriqi do ta nis nga fillimi sfidën ndaj Kasimpasa të Florent Hadërgjonajt.

Florent Hadergjonaj do të jetë kundër Vedat Muriqit në një ndeshje ku Fenerbahce synon vetëm fitore

Sulmuesi kosovar është i padiskutueshëm në formacionin e skuadrës së tij Fenerbahce.

Pavarësisht se klubi nuk po arrin objektivat e veta, Muriqi ka qenë i jashtëzakonshëm në këtë edicion. Takimi nis në orën 17:30.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen